Skip to content

HAKKIMIZDA


Analiz Akademi Antalya da vermiş olduğu eğitimlerle sektörde tartışmasız lider marka olmuştur. Her zaman ilklerin öncülüğünü yapmış bir kurum olarak, yeniliklerin yakından takipçisi olup eğitimlerine geçen her gün yenisini eklemiş ve kalitesine kalite katarak masörlük kursu alanında yüzlerce kurs öğrencisi mezun etmiş ve pek çok öğrenci halen kurslara devam etmektedir.

Eğitimlerimiz titiz bir biçimde M.E.B. Müfredatına bağlı kalmak kaydıyla işinde uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmış olup, donanımlı ve kendisine güven duyan birer profesyonelın bilmesi gerekli olan bütün konuları kapsamaktadır. Ayrıca öğrencileri geliştirmek amacı ile bu derslerin beraberindepek çok estetik uygulamaları ara sıra eğitim konferansı olarak kurs öğrencisilere sunmakta ve kurs öğrencisileri ufku geniş, teknolojiyle barışık profesyonellar olarak iş yaşamına hazırlamaktadır.

Tecrübeli ve profesyonel hocaların eşliğinde sağlanan eğitimlerin sonunda kurs öğrencisilerimize, uzun süreli planlarla istihdam sağlamakta olan kurumumuz öte taraftan isteyen pek çok Güzellik salonu, Klinik, Hastane ve SPA merkezlerinin uzman profesyonel gereksinimlerini karşılayarak beklentilerine cevap vermektedir. Her yıl sonunda bir yıl içerisinde mezun olmuş tüm öğrencilerine bir sertifika töreni hazırlayıp özel bir kep giyme töreni ile onları ödüllendiriyor ayrıca çeşitli aktiviteler ve tanışma toplantıları düzenleyerek kurs öğrencisilerine sosyal açıdan geliştirmeye çalışmaktadır.

Analiz Akademi kurs öğrencisilerine çalışma yaşamlarında yardımcı olabileceğine inandığı çeşitli iş deneyimleri ve bilgiler içeren genel bir seminer ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kursiyerlerine her açıdan destekte bulunmaya çalışan hocalar ayrıca psikolojik olarak onlara sıcak bir aile ortamı sunmakla beraber eğitim sonunda öğrencilerine iş istihdamı sağlamaktadır. Çünkü yetiştirdiği öğrencilerine ve eğitimlerine güvenmekle beraber, mesleki eğitim alanında markalaşmış ismi ile işletmecilerin kursiyerlerimizi mezun olduklarında tereddütsüz şekilde işe alınmalarının önünü açmaktadır.